מאמריםייצוג חייבים הוצאה לפועל

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2018/07/business-3167295-1024x683.jpg

כמה חייבים יש בישראל?

נכון לשנת 2017/18 פתוחים כ-2.5 מיליון תיקי הוצאה לפועל כנגד חייבים מתוכם כ-91 % מהחייבים, כלל אינם מיוצגים וכלל אינם מודעים לפתרונות האפשריים עבורם.

מרבית החייבים בישראל אינם נוהגים לרוץ ולטפל בחובות מה שמביא באופן ישיר ליצירת כדור שלג ההולך וגדל עם ריביות הנוהגות כיום בהוצאה לפועל.

חשוב להדגיש כי על מנת שחייב יוכל ליהנות מכלל ההגנות האפשריות העומדות לרשותו בהוצאה לפועל, עליו ראשית כל להבין כי בעת הגיע הזמן לטפל ולעשות סדר בכל החובות.

עו”ד הוצאה לפועל בנתניה, עו”ד הוצאה לפועל בחדרה (דוגמא)

ראשית גשו לעורך דין מנוסה הבקיא בחוק ההוצאה לפועל על מנת שיוכל לייצר להמליץ ולהתאים את סוג ההליך הנכון בהתאם לנסיבות האישיות שלכם.

פתרונות מגוונים מעניק חוק ההוצאה לפועל מה שיאפשר בעתיד אורך חיים בריא לחייבים שמטפלים בחובות.

לאחרונה אושר חוק חדלות פירעון, חוק אשר בא לשקם החייב ולהחזירו למעגל העבודה והחיים הבריאים תוך ניהול חייו הכלכליים במחשבה המלווה בטיפים שיעברו ויקבלו החייבים על מנת שלא ימצאו עצמם חוזרים בעתיד בשנית להיות חייבים בהוצאה לפועל.

מרבית הטעויות הקריטיות בתיקי ההוצאה לפועל נעשים מחוסר דעת ע”י החייבים עצמם אשר בטוחים כי הם מסוגלים לטפל בחובות בכוחות עצמם, כאן המקום לציין כי, לעולם לא יוכל החייב לייצר עבור עצמו פתרונות נכונים ומושכלים שכן לחייב אין הידע המשפטי לטיפול בחובות.

טעויות קריטיות עלולות לייצר בעיות עתידיות שיצופו לא כעת וכי כל מסמך ו/או טופס ו/או בקשה המוגשת בהוצאה לפועל יש לה משמעויות רבות הן עבור החייב והן עבור הזוכים.

על מנת שלא לחרב את סיכויכם לתוצאות טובות ומהירות מומלץ להיוועץ בעורך דין מנוסה ובעל ניסיון מוכח.

טיפול ראשוני בתיק הוא החשוב ביותר

בהתאם לדיווחים הראשוניים עם פתיחת תיק ההוצל”פ כנגדכם יוחלט מה יהיה ועל כמה יעמוד צו התשלומים החודשי אותו תצטרכו לשלם מידי חודש.

על מנת שהחוב לא יצבור ריביות גבוהות העולות על הסך המוצע על ידכם יש צורך בבדיקה בעיניו של עו”ד.

משרדנו עתיר ידע וניסיון מוכח של מעל 10 שנים בליווי חייבים בהוצאה לפועל ובפשיטות רגל.

חייגו עוד היום ואל תזניחו חובות: אייל קורסיה ושות’-עורכי דין

טלפון:050-6351208

  • מאמר זה מספק מידע כללי וראשוני בלבד ואין הוא בא בשום מקרה להחליף ייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור ללא היוועצות עם עו”ד. ויודגש כי הכתוב במאמר זה נכון למועד כתיבתו בלבד.
Call Now Button דילוג לתוכן