מאמריםביטול עיקולים בחשבון בנק

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2018/06/Layer-1-1.jpg

עפ”י פרסומים שונים ועפ”י גלובס מ-2016 : אדם אחד מכל 11 אנשים בישראל נמצא תחת חובות בהוצאה לפועל. במילים אחרות, כיום חיים בישראל כ- מיליון חייבים המתנהלים על דרך יומית תחת עיקולים והגבלות ב 2.5 מיליון תיקי הוצאה לפועל.

מהנתונים הנ”ל עולה כי בינינו יש חברים, משפחה ומכרים אשר כלל אינכם מודעים לכך כי החיים שלהם מנוהלים בצורה קלוקלת וכי הם אינם מצליחים להתרומם, מרבית החייבים מסתירים בסוד את היותם חייבים בהוצאה לפועל שכן הבושה מנצחת.

מהן הדרכים המהירות והיעילות ביותר להסיר עיקולים?

אם כן, הסרת והיטול אי אלו עיקולים בהחלט אפשרית! אלא שלצרכי כך, חובה (לא מומלץ) לשכור שירותיו של עו”ד הבקיא בחוק ההוצאה לפועל על בוריו, עוה”ד יוכל ע”י עריכת בקשה מתאימה והגשת הטפסים הרלוונטיים כשהם חתומים ומאומתים על ידו בצירוף כלל הנספחים והאסמכתאות.

לעניות דעתו של הח”מ, אין ולא תעלה כל בעיה בהגשת בקשה ע”י החייבים בעצמם אלא השאלה הנשאלת היא:

האם בקשתם תתקבל?

עפ”י רוב, בקשות המוגשות ע”י חייבים שלא בצורה הנכונה, נדחות, מה שיקשה בהמשך על עוה”ד המטפל לצמצם הנזקים שנגרמו מרשלנות לקויה וחוסר ידע.

רבים המקרים בהם חייבים חפרו לעצמם את הבור עמוק ועמוק יותר כשהם בטוחים כי הצליחו להגיע להסדרים טובים ולמחוק אף חלק מהחובות, אלא שכלל הבעיות צפות בעתיד שכן לחייב אין הידע והכלים להתמודד עם נושים בהוצאה לפועל.

חוק ההוצאה לפועל הינו חוק ארוך ומורכב וראוי לגשת לעו”ד מהתחום על מנת שלא לעשות טעויות בלתי הפיכות בתיקים אשר עשויות לפגוע בכם בעתיד.

אל תיכנסו לבוץ!!! עם פתיחת תיק הוצאה לפועל כנגדך יש לגשת לעו”ד בקיא מהתחום על מנת ולמנוע בעיות עתידיות.

מרבית הבקשות המוגשות ע”י עו”ד כשהם ערוכות כדבעי יתקבלו, זאת בניגוד לאמור לעיל.

הסרת עיקול בחשבון בנק

ביטול או הסרת העיקול מחשבון הבנק כמו גם על משכורתכם זהו אקט מהיר שעל עוה”ד המייצג אתכם להציע, ע”י פעולות פשוטות של המיצג אתכם סביר כי עוה”ד יאפשר לכם ניהול חשבון בנק, לעיתים אף כרטיסי אשראי, רישיון נהיגה וביטול עיקול על המשכורת.

לא מעטים הם המקרים כי אף צווי עיכוב יציאה מהארץ בוטלו לחייבים רבים במשרדנו- כידוע ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ ובמיוחד בתיקי מזונות הינו אקט קשה ונדיר במיוחד וכי עפ”י רוב אין מבטלים צו עיכוב יציאה מהארץ בתיקי מזונות.

עם זאת משרדנו עומד איתן מול הגופים הרלוונטיים ואף יגיש ערעורים מתאימים לצורך הבאת התוצאה הטובה ביותר לכם אף אם לעיתים היא נראית דמיונית, משרדנו מצליח פעם אחר פעם בבקשותיו השונות.

“אייל קורסיה ושות-עורכי דין” ישמח לסייע לכם בדרככם המשפטית.

התקשרו עוד היום– 050-6351208    “סוף לחובות”

  • מאמר זה מספק מידע כללי וראשוני בלבד ואין הוא בא בשום מקרה להחליף ייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור ללא היוועצות עם עו”ד. ויודגש כי הכתוב במאמר זה נכון למועד כתיבתו בלבד.

Call Now Button דילוג לתוכן