אודות המשרד

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2020/11/51351680_10218412119793495_6647315601209425920_n.jpg

יו"ר לשכת עורכי הדין עו"ד אבי חימי, עו"ד אייל קורסיה, עו"ד עמי מלול

משרד עו"ד אייל קורסיה ושות'

עו״ד אייל קורסיה הינו בעלים ומייסד של משרד עו״ד אייל קורסיה ושות׳ משרדנו עוסק בתחום האזרחי-מסחרי על מכלול רבדיו ובהתמקדות במחיקת חובות ובביטול הגבלות ועיקולים ובכלל בהליכי חדלות פירעון, הסדרי נושים, פירוק חברות, מקרקעין.

תחומי עיסוק המשרד:

עו"ד פשיטת רגל / הוצאה לפועל: בעברו שימש עוה״ד אייל קורסיה כמייצג ומטפל במוסדות בנקאיים, תאגידים וחברות פרטיות כאשר עם השנים התעצב המשרד להיות כמי שמזדהה עם החלש והקטן. לאחר שנחשף וטיפל בעצמו עוה״ד קורסיה בהליכי הגבייה הנוקשים הנוהגים כיום כנגד חייבים בישראל, המשרד שם לו לדגל לייצג חייבים ואנשים פרטיים.

עורך דין מקרקעין: בין היתר משרדנו עתיר ידע וניסיון מוכח בליווי זוגות בקניה/ מכירה של מקרקעין, פירוקי שותפיות, קבוצות רכישה, ליווי קבלנים ויזמים בתמ״א 38 ופינוי בינוי.

עורך דין ענייני משפחה: במשרדנו 12 שנות ניסיון בייצוג הליכי גירושין, סכסוכי משפחה, פירוקי שותפויות, עריכת צוואות וירושות.

עורך דין תעבורה: משרדנו מייצג עשרות נהגים בבתי המשפט השונים בפריסה ארצית תוך הצלחות חסרות תקדים.

המטרה שלנו:

מטרת משרד עו"ד אייל קורסיה ושות' הינה הענקת תמיכה, עזרה, ליווי וייצוג בתוך סיוע משפטי מול גורמי המערכת למטרת קידום וקיום צרכי הלקוח.

כמו כן משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות' עוסק בתחום המקרקעין תוך ייצוג לקוחות פרטיים, בעסקאות מכר והן ייצוג חברות בנייה דיירים ויזמים בהליכי פינוי בינוי ו/או תמ"א 38 תוך שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מהמובילים בתחום [שמאים, יועצי נדל"ן, אדריכלים, מהנדסים]. בייצוג דיירים ליווי המשרד מתבצע החל מהשלבים הראשונים, הכוללים בחירת נציגות ומינויה כדין, סיוע בחתימות דיירים, מעורבות בהליכי תכנון ומלווה את לקוחותיו עד למסירת החזקה בנכס לרוכשים ו/או לדיירים תוך יצירת הגנות לשביעות רצונם. בתחום האזרחי- מסחרי על מכלול רבדיו. משרדנו פועל מאז שנת 2014 בייצוג מול מספר רב של גופים ומוסדות במדינה ומעבר לים.
משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות' הינו משרד בוטיק ובו 6 עורכי דין המייצג את לקוחותיו באופן מקצועי ושקוף תוך הענקת יחס אישי וזמינות ללקוחות המשרד.

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2020/12/תמונה-של-אייל.jpeg

עו"ד אייל קורסיה, בעלים ומייסד

מחלקת חדלות פירעון ומקרקעין

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2020/12/תמונה-של-עמי-מלול-1.jpg

עו"ד עמי מלול

 מחלקת תעבורה ופלילי

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2020/12/תמונה-של-רונית-זווילי.jpg

עו"ד רונית זווילי

מחלקת חדל"פ / משפחה

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2020/12/תמונה-של-שי-לוי-min.png

עו"ד שי לביא

מחלקת מקרקעין, תכנון ובנייה

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2021/01/שי-לביא.png

עו"ד לירן יצחקי

מחלקת דיני עבודה

https://adv-dk.co.il/wp-content/uploads/2021/01/קרן-רפאל.jpg

עו"ד קרן רפאל

מחלקת דרכון פורטוגלי, ייצוג זוכים

למה לבחור בי כמייצג?

"רובין הוד", "הקוסם" ו"המושיע של חיי", אלו מקצת מהכינויים שהלקוחות שלי מעניקים לי. בכל פעם שאני סוגר תיק לשביעות רצונו המלאה של הלקוח שלי אני חש גאווה גדולה והתרגשות עצומה. הנה, הצלחתי לעזור לעוד בנאדם שהרגיש שהשמיים קרסו על חייו ולא ידע מה לעשות ולמי לפנות.

אבל לא תמיד הייתי כזה. את תחילת דרכי המקצועית כעו"ד עשיתי דווקא בצד השני, של הכרישים. הידע הרחב שלי במשפט, כספים והשילוב ביניהם הקנה לי תיקים רבים שבהם ייצגתי בנקים גדולים וחברות ענק מהמותגים המוכרים בישראל. המעמד והיוקרה שבתפקיד הפגיש אותי עם מאות חייבים פרטיים שעליהם הטלתי עיקולים, הגבלות ועוד שלל אמצעים משפטיים שעמדו לרשותי בכדי להבטיח שישלמו את חובותיהם, ובפועל הפכו את חייהם לגיהנום מתמשך.

וזה הציק לי. כעו"ד ואיש מקצוע מילאתי את תפקידי נאמנה ובהצלחה רבה עבור הלקוחות שלי. אבל המפגש מול החייבים בצד השני והידיעה מקרוב על מה שהם הולכים לעבור הבהיר לי שהם אלו שצריכים אותי יותר. אז החלטתי לעזוב את הכול ולהקדיש את עצמי למענם.

וזה מה שאני עושה היום. הניסיון רב השנים והרזומה שרכשתי כמייצג לקוחות גדולים שדורשים את כספם, עומד לרשותי כיום כשאני מגן בחירוף נפש על הלקוח שלי. אני דואג שכל חייב שמגיע אליי יסיים את התיק כשידו על העליונה כשהוא נקי מחובות כספיים ובעיקר נקי עם לב רגוע ושליו בדרך לחיים חדשים.

אני מזמין אותך להתקשר אליו עכשיו, אני כאן בשבילך.

לא סתם הלקוחות שלי מכנים אותי "רובין הוד".

    מאמר זה מספק מידע כללי וראשוני בלבד ואין הוא בא בשום מקרה להחליף ייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור ללא היוועצות עם עו”ד. ויודגש כי הכתוב במאמר זה נכון למועד כתיבתו בלבד.

    אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, כל שימוש במידע המצוי באתר זה היינו באחריות הקורא בלבד.

    Call Now Button דילוג לתוכן