לייעוץ חייגו עכשיו!

050-635-1208

אודות המשרד

עו״ד אייל קורסיה הינו בעלים ומייסד של משרד עו״ד אייל קורסיה ושות׳ משרדנו עוסק בתחום האזרחי-מסחרי על מכלול רבדיו ובהתמקדות במחיקת חובות ובביטול הגבלות ועיקולים ובכלל בהליכי חדלות פירעון, הסדרי נושים, פירוק חברות, מקרקעין וענייני משפחה.

עו"ד אייל קורסיה

המטרה שלנו

מטרת משרד עו"ד אייל קורסיה ושות' הינה הענקת תמיכה, עזרה, ליווי וייצוג בתוך סיוע משפטי מול גורמי המערכת למטרת קידום וקיום צרכי הלקוח. כמו כן משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות' עוסק בתחום המקרקעין תוך ייצוג לקוחות פרטיים, בעסקאות מכר והן ייצוג חברות בנייה דיירים ויזמים בהליכי פינוי בינוי ו/או תמ"א 38 תוך שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מהמובילים בתחום [שמאים, יועצי נדל"ן, אדריכלים, מהנדסים]. בייצוג דיירים ליווי המשרד מתבצע החל מהשלבים הראשונים, הכוללים בחירת נציגות ומינויה כדין, סיוע בחתימות דיירים, מעורבות בהליכי תכנון ומלווה את לקוחותיו עד למסירת החזקה בנכס לרוכשים ו/או לדיירים תוך יצירת הגנות לשביעות רצונם. בתחום האזרחי- מסחרי על מכלול רבדיו. משרדנו פועל מאז שנת 2014 בייצוג מול מספר רב של גופים ומוסדות במדינה ומעבר לים. משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות' הינו משרד בוטיק ובו 6 עורכי דין המייצג את לקוחותיו באופן מקצועי ושקוף תוך הענקת יחס אישי וזמינות ללקוחות המשרד.

משרד עורכי הדין אייל קורסיה ושות׳ בראשות אייל קורסייה מייצג בנאמנות ובהצלחה לקוחות פרטיים. עו״ד קורסיה יליד 1986 ובעל תואר ראשון במשפטים שימש בעברו באופן וולנטרי בלבד כיו״ר עמותות חסד שונות. המשרד מתאפיין במתן שירותים מקצועיים בתחומי הנדל״ן, חדלות פירעון, הוצאה לפועל, הסדרי נושים, צוואות וירושות. את תחילת דרכו המשפטית עשה עו"ד קורסייה דווקא בצד השני, כששימש עו"ד במשרדים גדולים וייצג חברות ענק, בנקים, חברות מימון, חברות סלולר ועוד. שם נחשף מידי יום לקשיים הבלתי פוסקים של החייבים אשר אותם היה צריך לגבות כמייצג של התובעים. בשל כך בחר עו"ד אייל קורסייה לפתוח משרד ייחודי שמתמקד בעיקר במתן עזרה וסיוע משפטי לאנשים הפשוטים. בשמונה השנים האחרונות קצר עו"ד קורסייה הצלחות אדירות בניהול מאות תיקי לקוחות של חייבים בהוצאה לפועל ובתיקי כספים שונים, וביניהם כאלו שנדונו בבית המשפט העליון בירושלים במסגרתם מחק עשרות מליוני שקלים ללקוחותיו.

החזון של המשרד הוא להתוות את האסטרטגיה והדרך הנכונות ביותר ללקוח בתיקי חובות, בכדי להביאו לחוף מבטחים שקט ורגוע תוך הקניית ביטחון משפטי וסגירת החוב על הצד הטוב ביותר עבור הלקוח. לשם כך, ועקב רגישות הנושא, חרט על דגלו עו"ד אייל קורסייה, מסירות וליווי אישי לכל לקוח ומתן מענה 24/7 בכדי להבטיח בראש ובראשונה את השקט הנפשי שכה חסר ללקוחות חייבים. בנוסף, בזמן לימודי המשפטים לתואר L.L.B עסק אייל קורסייה בכתיבה ועריכה של מגזיני נדל"ן וצבר מומחיות רבה בעולם עסקאות המקרקעין וזהו תחום נוסף שבו מעניק המשרד שירותים משפטיים לרבות עריכת חוזים, קידום עסקאות, ליווי בעסקאות פינוי בינוי וכיו״ב.

למה לבחור בי כמייצג?

"רובין הוד", "הקוסם" ו"המושיע של חיי", אלו מקצת מהכינויים שהלקוחות שלי מעניקים לי. בכל פעם שאני סוגר תיק לשביעות רצונו המלאה של הלקוח שלי אני חש גאווה גדולה והתרגשות עצומה. הנה, הצלחתי לעזור לעוד בנאדם שהרגיש שהשמיים קרסו על חייו ולא ידע מה לעשות ולמי לפנות.

אבל לא תמיד הייתי כזה. את תחילת דרכי המקצועית כעו"ד עשיתי דווקא בצד השני, של הכרישים. הידע הרחב שלי במשפט, כספים והשילוב ביניהם הקנה לי תיקים רבים שבהם ייצגתי בנקים גדולים וחברות ענק מהמותגים המוכרים בישראל. המעמד והיוקרה שבתפקיד הפגיש אותי עם מאות חייבים פרטיים שעליהם הטלתי עיקולים, הגבלות ועוד שלל אמצעים משפטיים שעמדו לרשותי בכדי להבטיח שישלמו את חובותיהם, ובפועל הפכו את חייהם לגיהנום מתמשך.

וזה הציק לי. כעו"ד ואיש מקצוע מילאתי את תפקידי נאמנה ובהצלחה רבה עבור הלקוחות שלי. אבל המפגש מול החייבים בצד השני והידיעה מקרוב על מה שהם הולכים לעבור הבהיר לי שהם אלו שצריכים אותי יותר. אז החלטתי לעזוב את הכול ולהקדיש את עצמי למענם.

וזה מה שאני עושה היום. הניסיון רב השנים והרזומה שרכשתי כמייצג לקוחות גדולים שדורשים את כספם, עומד לרשותי כיום כשאני מגן בחירוף נפש על הלקוח שלי. אני דואג שכל חייב שמגיע אליי יסיים את התיק כשידו על העליונה כשהוא נקי מחובות כספיים ובעיקר נקי עם לב רגוע ושליו בדרך לחיים חדשים.

אני מזמין אותך להתקשר אליו עכשיו, אני כאן בשבילך.

לא סתם הלקוחות שלי מכנים אותי "רובין הוד".