לייעוץ חייגו עכשיו!

050-635-1208

דיני משפחה

עורך דין לענייני משפחה בנתניה בנושא גירושין

מריבות בין בני זוג נשואים ובפרט בין הורים, לא מהוות סיטואציות נעימות בלשון המעטה. לעיתים מדובר על מריבות קצרות שנפתרות לאחר מספר דקות, אך לעיתים מדובר על מריבות ארוכות וטעונות, אשר עלולות להוביל עד לכדי הליך גירושין. במקרים אלו, בהם המריבה אינה נגמרת, והמחשבה הנכונה ביותר עבור בני הזוג היא להתגרש, עורך דין לענייני משפחה בנושא גירושין מהווה את הדרך הטובה והבטוחה ביותר, עבור שני הצדדים, לעשות זאת.

אם גם אתם מעוניינים להתחיל בהליך גירושין מכל סיבה שהיא, משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות' יהווה עבורכם את המלווה והמסייע הטוב ביותר בתהליך. במהלך תהליך הגירושין תקבלו שירות צמוד, אדיב ומקצועי ביותר. הליווי של משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות', יהווה עבורכם משענת ורשת ביטחון בכל הקשור להליך הגירושין, כך שתוכלו לסיים תקופת נישואין בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות בהתאם לנסיבות.

קצת על עורך דין לענייני משפחה בנושא גירושין

תחילה, לפני שנתחיל להיכנס לעומקו של עניין עורך דין גירושין ומה שהוא כולל, חשוב ליישר קו ולהבהיר מה תפקידו של עורך דין לענייני משפחה בנושא גירושין. אם כן, עורך דין בתחום זה עוסק בכל הקשור להליך הגירושין של בני זוג, נשואים כמובן. כולנו יודעים שהליך גירושין הוא נושא כאוב, אשר במקרים רבים מסתיים באופן לא נעים עבור שני הצדדים. על כן, במקרים אלו, עורך דין לענייני משפחה בנושא גירושין מהווה את הדרך היפה והנעימה ביותר לעבור את הליך הגירושין בשלום ובנעם.

כיצד לבחור עורך דין לענייני משפחה ועורך דין גירושין?

תהליך הבחירה בעורך דין לענייני משפחה או בעורך דין גירושין, אינו נופל בחשיבותו מתהליך הגירושין עצמו. זאת מאחר שאיכותו של עורך הדין, משפיעה באופן ישיר על איכות הליך הגירושין. אם כך, לפניכם מספר טיפים לבחירה נכונה בעורך דין לליווי הליך הגירושין:

  • ניסיון וותק בתחום – הדבר אולי החשוב ביותר בבחירת עורך דין לענייני גירושין, הוא עורך דין בעל ותק עבודה בתחום. ותק עבודה מעיד על הצלחתו של עורך הדין, ובכך תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.
  • ידע מקצועי מקיף ורחב – דבר נוסף שחשוב שיהיה לעורך הדין שלכם, הוא ידע מקיף בנושא. עורך דין אשר חי את תחום ענייני משפחה וגירושין, יוכל לספק עבורכם את מלוא המידע הרלוונטי והמהימן ביותר עבורכם, ובכך להפוך את הליך הגירושין למעט יותר נעים.
  • מחיר – עניין התשלום מהווה מכשול לא קטן בדרך לבחירת עורך דין, ועליכם לוודא שהתקציב שלכם מאפשר זאת. עם זאת, לא מומלץ להתפשר יתר על המידה ולפנות לעורך דין זול מדי. זאת מאחר שעורך דין זה עלול להיות חסר ידע וניסיון, ועבודתו תשפיע עליכם לטווח ארוך מאוד.

מה כולל ליווי של עורך דין גירושין?

משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות', מספק תהליך ליווי מקצועי ואדיב לאורך כל הליך הגירושין. בכדי לעשות זאת, מורכב תהליך הליווי משלושה שלבים עיקריים, אשר מאפשרים לעורך הדין להכיר את בני הזוג לעומק, ולספק עבורם את הליווי הרלוונטי והטוב ביותר עבורם.

שלב ראשון – מפגש התייעצות

השלב הראשון בתהליך הליווי של עורך דין לענייני משפחה בנושא גירושין הוא התייעצות עם הלקוח. שלב זה נועד על מנת להבהיר ללקוח את המצב על השלכותיו השונות. כך למעשה, ייתכן שההחלטה להתגרש אינה שקולה דיו, ובני הזוג יהיו מעוניינים לחזור בהם. במידה וההחלטה ממשיכה להתקיים, נמשך הליך הגירושין.

שלב שני – קבלת החלטות

השלב השני בתהליך הוא שלב קבלת ההחלטות, כל מקרה לגופו. אם כן, ההחלטות השונות המתקבלות בשלב זה נקבעות בהתאם למצבם של בני הזוג מבחינה כלכלית, מצב רכוש, מצב משפחתי לרבות ילדים וכו'. כמו כן, ההחלטות השונות נוגעות בתחומים שונים כגון חלוקת רכוש, החלטת הסיבה לגירושין, סכום מזונות ועוד.

שלב שלישי – סיום הליך הגירושין

השלב השלישי והאחרון, אשר מהווה את חציית קו הסיום של הליך הגירושין, כולל את מגוון הדברים אשר מתבצעים עם סיום הליך הגירושין, בהתאם להחלטות שנקבעו מול עורך הדין. אם כן, שלב זה כולל מגוון דברים כאשר בעיקרם עומדים ההצהרה על הגירושין בפני המדינה וחלוקת הרכוש בין בני הזוג.

עורך דין לענייני משפחה בנושא גירושין – כמה זה יעלה לנו?

מחיר שירות הליווי של עורך דין לענייני משפחה בנושא גירושין, הוא גורם אשר משתנה בתדירות גבוהה בין תהליך גירושין של זוג אחד לאחר. מחירי הליווי השונים יכולים להתחיל ב 10,000 שקלים, אך באותה מידה יכולים להגיע גם לסכום של כ 100,000 שקלים. אם כן, ממה נובעים ההפרשים העצומים במחירי השירות? ובכן, ישנם מספר גורמים להפרשים אלו, כאשר ניתן לחלק אותם לשני כותרות עיקריות – גורמים אשר תלויים בעורך הדין וגורמים אשר תלויים בבני הזוג.

  • עורך הדין – ככל שמשרדו של עורך הדין בו בחרתם להליך הגירושין גדול ונחשב יותר, כך גם מחיר השירות שלו גבוהה יותר. זאת, בדומה לכל תחום אחר בחיים.
  • בני הזוג – ככל שהליך הגירושין של בני הזוג מסובך ומורכב יותר, ועל כן דורש עבודה ומאמץ רבים יותר מטעם עורך הדין של בני הזוג, כך גם מחיר השירות יעלה. מורכבות הליך הגירושין נובעת מסיבות רבות כגון מצבם הכלכלי של בני הזוג, מורכבות הסכסוך ביניהם, מצבם המשפחתי ועוד.

משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות' יספק עבורכם את המענה המקצועי ואיכותי ביותר לליווי הליך גירושין. עורכי דין לענייני משפחה ועורכי דין לנושא הגירושין עומדים לרשותכם בכל שעה, ויהוו עבורכם רשת ביטחון לתהליך הגירושין, כך שתוכלו לסיים אותו בצורה הטובה ביותר. כי ההחלטות שתקבלו היום, ישפיעו לכם על המחר.

התקשרו עכשיו לטל' 050-6351208. ניתן להשאיר פרטים עם פנייתכם ונחזור בהקדם.

אז מה היה לנו עד כה?

אהבתם? שתפו!
Facebook
LinkedIn
Telegram
Twitter
WhatsApp
Email
יש לכם שאלה?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.